Nuo 1789m. revoliucijos iki Gerovės amžiaus None

ISBN:

Published: 2008

Hardcover

330 pages


Description

Nuo 1789m. revoliucijos iki Gerovės amžiaus  by  None

Nuo 1789m. revoliucijos iki Gerovės amžiaus by None
2008 | Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 330 pages | ISBN: | 4.57 Mb

„Nuo 1789 m. revoliucijos iki Gerovės amžiaus“ – III vertingos enciklopedijos tomas.Šios serijos pamatas – istorijos koncepcija, kurios svarbiausias objektas yra asmenybės. Apie garsiausius įvykius nuo senovės iki mūsų dienų pasakojama pasitelkusMore„Nuo 1789 m. revoliucijos iki Gerovės amžiaus“ – III vertingos enciklopedijos tomas.Šios serijos pamatas – istorijos koncepcija, kurios svarbiausias objektas yra asmenybės.

Apie garsiausius įvykius nuo senovės iki mūsų dienų pasakojama pasitelkus didžiųjų vyrų it moterų – pagrindinių istorijos kūrėjų – biografijas.Šiame tome pateikta 100 nepaprastų biografijų – nuo revoliucionieriaus prancūzo Jospeho Sieyès iki pirmojo Kinijos respublikos prezidento Sun atseno. Pasakojama apie didžiuosius pasaulio valstybių vadovus, išradėjus, keliautojus, mokslininkus, kompozitorius ir dailininkus.Ar galima paaiškinti svarbiausius Europos politinius įvykius, pradedant Didžiąja prancūzų revoliucija, jei pamiršime tokią asmenybę kaip Napoleonas I? Ar galėtume kalbėti apie Lotynų Amerikos tautų nepriklausomybę, jei nebūtų gimęs toks kovotojas kaip Simonas Bolivaras?

Ar būtų Vokietija suvienyta be Otto von Bismarco? Ar būtų suklestėjusi Didžiosios Britanijos imperija be karalienės Viktorijos?Argi mokslo, meno, filosofijos, religijų istorija nėra pirmiausia inžinierių, menininkų, filosofų ir pranašų istorija?Štai tokius iš pažiūros paprastus – bet drauge kokius sudėtingus! – klausimus sprendė šio veikalo autoriai.Kiekviena epocha turi savo didžius žmones arba, galėtume sakyti, kiekvienas didis žmogus turi savo epochą – taip tvirtai istorijos įvykiai yra susiję su tais, kurie juos sukėlė ar įgyvendino.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Nuo 1789m. revoliucijos iki Gerovės amžiaus":


snaparazzi.eu

©2013-2015 | DMCA | Contact us