Aslında Kimse Sevmiyor Senin Kadar Amy Hatvany

ISBN:

Published:

Paperback

416 pages


Description

Aslında Kimse Sevmiyor Senin Kadar  by  Amy Hatvany

Aslında Kimse Sevmiyor Senin Kadar by Amy Hatvany
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 416 pages | ISBN: | 7.19 Mb

Babalar sevmeyi kızlarından öğrenir.Avuçlarınızın içinde atan bir yürek kadar sıcak ve güçlü bir baba kız hikâyesi.-Publishers Weekly-Canım kızım,Beni görmek istemediğini biliyorum. Doğrusu, sana ve annene yaptıklarımdan sonra, ben bile görmekMoreBabalar sevmeyi kızlarından öğrenir.Avuçlarınızın içinde atan bir yürek kadar sıcak ve güçlü bir baba kız hikâyesi.-Publishers Weekly-Canım kızım,Beni görmek istemediğini biliyorum.

Doğrusu, sana ve annene yaptıklarımdan sonra, ben bile görmek istemiyorum kendimi. Öyle bir noktaya geldiğim için kendimden ne kadar nefret ettiğimi, ne kadar pişman olduğumu anlatmaya sözcükler yetmez. Ama ne yaparsam yapayım, o gece gördüklerini geri alamam kızım. Buradaki doktorlara kalırsa, bir gün beni affetmenin bir yolunu bulabilirmişsin- ama önce benim kendimi affetmem gerekiyormuş. Sana, tutamadığım o kadar çok söz verdim ki, inan, bunları düşündükçe kendimden utanıyorum.

Senden sadece, seni sevdiğimi ve yaptıklarımı telafi etmenin bir yolunu her zaman arayacağımı bilmeni istiyorum...Edenin küçük kalbi büyük sorularla dolu: Akıl hocası, neşe kaynağı ve en iyi arkadaşım dediği babası onları bırakıp nereye gitti? Gökyüzündeki onca yıldızı tek başına nasıl sayacak? Okulu kırıp bulutları kovalamaya kiminle gidecek?Kiminle keşfedecek hayatın lezzetlerini?Çocukluğu bu sorulara cevap aramakla geçen Eden West, yıllar sonra önüne çıkan bir umut ışığıyla hayatta bir dönüm noktasına geldiğini anlar.

Geçmişin karanlık gölgesinden kurtulmak ve bir gün doğru insanla karşılaştığında yanından geçip gitmemek için öncelikle içindeki boşluğun gerçek sahibini bulmak zorundadır.Bu roman, bütün iyi kitapların yaptığını yapıyor: Kendimize ve dünyaya bambaşka gözlerle bakmamızı sağlıyor.-Caroline Leavitt-Bir genç kadının, babasını ve kendini arayış serüveni.

Romanlar için de Oscarlar olsaydı, bütün kategorileri alt üst ederdi.-Melissa Senate, Aşk Tanrıçasının Yemek Okulunun yazarı-Okuyup bitirdikten sonra aklınızdan uzun bir süre çıkmayan kitaplarla nadiren karşılaşırsınız. İşte, Aslında Kimse Sevmiyor Senin Kadar da onlardan biri.

Bu sıcak, düşündürücü ve yürek burkan kitabın sonu öyle güçlü ki, etkisinden hâlâ kurtulabilmiş değilim. -Stefanie Wilder-Taylor, New York Times Bestseller yazarlarından-Son yıllarda okuduğum en çarpıcı roman.

Bu dokunaklı, yüreklendirici hikâyeyi okuduktan sonra insanlara anlatacak ne çok şeyim varmış diyeceksiniz.-Sarah Pekkanen, New York Times Bestseller yazarlarından-Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Aslında Kimse Sevmiyor Senin Kadar":


snaparazzi.eu

©2013-2015 | DMCA | Contact us