Merginos be ydų. Mielos mažos melagės Sara Shepard

ISBN:

Published:

Hardcover

304 pages


Description

Merginos be ydų. Mielos mažos melagės  by  Sara Shepard

Merginos be ydų. Mielos mažos melagės by Sara Shepard
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 304 pages | ISBN: | 3.18 Mb

Saros Shepard romanas „Merginos be ydų“ – tai antroji ciklo Mielos mažos melagės dalis. Ši knyga tokia pat įtraukianti, žavi, intriguojančiai paslaptinga kaip ir pirmoji... O gal net ir labiau?..Spenserė įsivėlusi į painius santykius su sesersMoreSaros Shepard romanas „Merginos be ydų“ – tai antroji ciklo Mielos mažos melagės dalis. Ši knyga tokia pat įtraukianti, žavi, intriguojančiai paslaptinga kaip ir pirmoji... O gal net ir labiau?..Spenserė įsivėlusi į painius santykius su sesers vaikinu.

Arija liūdi atstumta anglų kalbos mokytojo. O Emilijai tenka slėpti didžiulį potraukį savo naujajai draugei Majai... Hanos užsispyrimas nepriekaištingai atrodyti tampa beveik maniakiškas. Ir draugių bendra paslaptis yra tokia baisi ir skandalinga, kad išaiškėjusi be jokios abejonės sugriautų jų visų gyvenimus amžiams. Paslaptingasis E savo žinutėmis tiesiog varo iš proto...Ir kodėl gi aš neturėčiau to papasakoti? Jos nusipelniusios viską prarasti. Kiekvienas suglamžytas raštelis, bjaurus pranešimas vietiniu interneto ryšiu ir kerštingos žinutės telefonu, kurias aš siuntinėju, vis labiau šias mielas mažas melages stumia į neviltį.

Patikėkit manim, turiu pakankamai purvo, kad palaidočiau jas gyvas.Apie autoręAmerikiečių rašytoja Sara Shepard užaugo Pensilvanijoje ir studijavo Niujorko universitete. Vėliau Sarai teko padirbėti parduotuvėje, pildyti dokumentus įmonėje, rašyti bei redaguoti straipsnius laikraštyje.

Ir kiekviename iš šių darbų rašytoja savo kompiuteryje saugojo asmeninį aplanką, kuriame kaupė istorijas, pačios parašytas laisvu nuo darbo metu.Dabar Sara Shepard jau yra parašiusi nemažai knygų paaugliams, kurios yra itin mėgstamos ir skaitomos visame pasaulyje. O autorės knygų ciklas Mielos mažos melagės yra populiariausių bei perkamiausių knygų sąraše!Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Merginos be ydų. Mielos mažos melagės":


snaparazzi.eu

©2013-2015 | DMCA | Contact us